Moje cesta za krásou.....


Již v dospívajícím věku jsem se zajímala o módu a zjišťovala, jak se pomocí barviček dá zkrášlit můj obličej. Svět krásy mě neustále lákal, hledala jsem někoho, kdo mě naučí, jak o sebe pečovat, až jsem se v roce 2011 setkala s nezávislou kosmetickou poradkyní Mary Kay. Toto setkání mi změnilo život. Vysvětlila mi, jak se správně starat o pleť, vybrala péči přímo pro mě, podstoupila jsem minikurz líčení a seznamovala mě s novinkami ve světě kosmetiky. Do té doby jsem nevěděla, jak je důležité starat se o pleť, že to je základem pro bezchybné nalíčení. Do kosmetiky jsem se zamilovala. Kosmetická poradkyně viděla mé nadšení a nabídla mi příležitost pracovat v tomto oboru. Neváhala jsem, využila příležitost a nyní také učím ženy, jak se správně o pleť starat, jak se správně nalíčit na různou příležitost. Že stačí málo a z poupěte se rozvine krásná růže. Při své práci potřebuji kvalitní přípravky, a proto převážně používám kosmetiku Mary Kay, u níž vím, že podpoří moji práci a vytvořím dokonalý vzhled.

Naplňuje mě dělat ženy krásnějšími, dodat jim sebevědomí a pozorovat je, jak se celé rozzáří. Mojí prací je naslouchání ženě, co konkrétně ji trápí, jsem tu proto, abych ji pomohla. Jde o individuální přístup ke každé ženě, neboť každá jsme jedinečná. Poznala jsem mnoho úžasných žen, absolvovala rekvalifikační vizážistický kurz, odbornou zkoušku z vizážistiky, spousty dalších školení a stále věnuji mnoho času vzdělávání a sbírání nových zkušeností. Člověk by se měl učit celý život. Neboť jen neustálým zdokonalováním svých dovedností může přinést druhému více radosti a spokojenosti. Zjistila jsem, že mě hraní s barvičkami neskutečně baví. Vzdělání v tomto oboru pokládám za velmi důležité, neboť toto povolání může dělat kdokoliv i bez certifikace, což si myslím, že není správné. Neboť u běžné ženy pak může vizážista bez kvalifikace špatně odvedenou prací způsobit pokles její sebedůvěry a vyvolat nedůvěru k vizážistice obecně. 

Objevila jsem práci snů, kdy se do práce těším a vstávám s tím, co nového a krásného mě čeká, jakou úžasnou ženu dnes potkám, jakou nevěstu budu mít tu čest udělat v její jedinečný den krásnější. Předávám své zkušenosti dál a dělám ženy sebevědomějšími. A to je mé poslání. Těším se na Vás.......