Testování inovativní liftingové biocelulózové masky

08.11.2017

K mé práci neodmyslitelně patří i testování nových přípravků, jak v oblasti péče o pleť, tak v oblasti dekorativní kosmetiky. Na testování inovativní liftingové masky jsem se nesmírně těšila. Přes veškerou láskyplnou péči, kterou své pleti poskytuji, i já samozřejmě stárnu :-) Spíše bych ale řekla, že čím jsem starší určitým způsobem stárnu do krásy, jak vnitřní, tak i vnější :-) Vypadáme především na tolik, na kolik se cítíme, že ;-) Nicméně jsem uvítala, že maska přišla na trh v tomto období, kdy pleť potřebuje před zimou jednak zregenerovat po létě a jednak doplnit energii na blížící se zimu. Prostě dodat šťávu :-)


Balení obsahuje 4 ks masky na jednorázové použití. Aplikuje se 2x týdně po dobu 14ti dnů. Je vyrobena z biocelulózy, což je čistě rostlinný materiál získaný z kokosové vody, jehož vlákna mají vysoce absorpční schopnost. Dokáží tedy uchovat a následně přenést na pleť látky, kterými je maska napuštěna. Mezi tyto látky patří extrakt z ovesného zrna, výtažek z orchideje, a hyaluronát sodný, který je známý svými blahodárnými účinky na pokožku. Masku jsem jednoduchým způsobem umístila na celou tvář, kdy právě díky biocelulóze maska krásně přilne na pleť. Již jen při samotné aplikaci jsem pocítila příjemnou konzistenci "hladící" moji tvář a navozující pocit relaxace. Po dobu působení masky jsem si dopřála relaxaci pod dekou i společně s relaxací očí, neboť součástí masky jsou i "klapky" na oči. Po sundání masky jsem si řekla "wau". Moje pleť vypadala již na první pohled vyhlazenější, jemňnější, mladší, vrásky zjemněné a na dotek tak jemňoučká a heboučká jako dětská kůžička. A nádherně hydratovaná. Efekt mi stále na pleti zůstává. Využila jsem toho, že v balení, ve kterém je maska uložena, zůstává ještě po vyjmutí masky komplex látek a ty jsem aplikovala na pleť ještě další 2 dny.


Tato maska je nadstandartní péče, kterou své pleti můžu dopřát v pohodlí domova a docílit přiroženého vypnutí a omlazeni pleti bez použití alternativních metod korektivní dermatologie. Ten pocit po jejím použití přeji každé ženě zažít, cítila jsem se jako v lázních. Pro mě je tato maska něco, čím svoji pleť přírodně omladím 3x ročně. Jedním slovem: JSEM NADŠENÁ.

P.S.: Je těžké pořídit snímky, které by reálně zachytily pohled, který se naskytne při osobním kontaktu :-) To musíte prostě vidět na vlastní oči.  I tak snad budou přínosné.