Kosmetické poradenství

Trápí Vás suchá nebo naopak mastná pleť, pigmentové skvrny či rozšířené póry? Kontaktujte mě, s Vaším problémem Vám velmi ráda poradím.


Pracuji jako nezávislá kosmetická poradkyně. Proto máte jedinečnou příležitost zúčastnit se BEZPLATNÉHO kosmetického poradenství. Na individuálním bezplatném poradenství Vám doporučím vhodnou péči přímo na Vaši pleť a krok za krokem Vám ukáži, jak o pleť s pomocí přípravků správně pečovat. Je pak zcela na Vás, jestli se rozhodnete o pleť takto nadále pečovat. Při každodenní péči Vám bude odměnou krásná bezchybná pleť a pro mě je odměnou spokojená zářící žena. Každá žena je krásná a snažím se jí ukázat, že při pravidelné denní péči o pleť, kdy stačí opravdu pár minut, je pleť nádherná a vyřeší se velmi mnoho problémů, které ji na pleti trápí.


Mé klientky si užívají zákaznický servis, který zahrnuje:

- vyzkoušení veškeré kosmetiky před jejím zakoupením

- zaškolení v oblasti denního líčení

- kontrolu stavu pleti

- každé čtvrtletí seznámení s novinkami v oblasti péče o pleť a dekorativní kosmetiky

- osobní doručení přípravků

- narozeninové dárky

- výběr, zabalení a doručení dárkových balíčků a mnoho dalšího.


Pořádám také hostitelské programy, kdy se žena stává u sebe doma hostitelkou, pozve několik kamarádek, kolegyň, sousedek a ženy se společně učí, jak správně pečovat o svoji pleť. Hostitelka získává dárek. Je to velmi zábavné.